Trobada Erasmus a Croàcia

Del 14 al 18 de Febrer, vuit alumnes del nostre centre i dos professors vam estar a Čokovec, Croatia, dins del projecte Erasmus KA2 en la segona trobada del projecte “Stay healthy and connected to the offline world”.

Durant aquests dies hem participat en tallers programats pels nostres anfitrions croates i els nostres alumnes han presentat els posters i el TedTalk creat per a aquesta trobada. Hem fet visites culturals a museus i entitats educatives a Čokovec i a Zagreb.

Tot i així, el més rellevant d’aquesta trobada ha estat  la qualitat humana i professional que hem trobat tant entre els professors com en els alumnes de tots els països participants. 

Cal destacar l’experiència tan positiva i enriquidora que han viscut els nostres alumnes. A  real positive life changing experience, we hope.